هلاكت #پاسدار #همداني، جلاد مردم سوريه، جانشين فرمانده #سپاه و معاون نيروي #قدس

هلاكت پاسدار همداني، جلاد مردم سوريه، جانشين فرمانده سپاه و معاون نيروي قدس

  • او قاتل مجاهدين و مردم كردستان و از مسئولان اصلي سركوب قيامهاي 78 و 88 درتهران بود

  • هلاكت بالاترين پاسدار در سوريه نشان مي دهد كشتي آخوندها در اين كشور به گل نشسته و با شكستهاي هولناكي مواجه است

794c82e5790e5d0eba52dd6a090176b7بنا بر خبر منتشر شده از سوي سپاه پاسداران، پاسدار- سرتيپ حسين همداني، جانشين فرمانده سپاه در قرارگاه موسوم به امام حسين، مشاور فرمانده كل سپاه، معاون قاسم سليماني، فرمانده نيروي تروريستي قدس و سركرده سپاه پاسداران در سوريه و جلاد مردم اين كشور، روز گذشته در شهر حلب به هلاكت رسيده است. سپاه پاسداران با عوامفريبي و دجاليت پاسدار همداني را از «مدافعان حرم حضرت زينب» خوانده اما در منتهاي بلاهت اعلام كرد كه او در حومه شهر حلب جايي كه 360 كيلومتر با زينبيه (حرم حضرت زينب) فاصله دارد كشته شده است.

همداني از بالاترين و قديمي ترين فرماندهان سپاه پاسداران، از عاملان اصلي كشتار كردستان (در سالهاي 58 تا 60) و فرستادن دانش آموزان و كودكان بر روي ميدانهاي مين در جنگ ضد ميهني، از مسئولان سركوب قيام مردم تهران در سال 1378 و سركرده لشكر موسوم به «محمد رسول الله» در سركوب قيام 88 به ويژه در خيزش بزرگ مردم در عاشوراي88 بود. اين پاسدار به همراه جنايتكاراني همچون صياد شيرازي در عمليات كبير فروغ جاويدان به مقابله با ارتش آزاديبخش پرداخت و در يك جنايت جنگي بسياري از مجاهدان اسير و مردمي كه به حمايت از مجاهدين برخاسته بودند را به فجيعترين شكل در محل به قتل رساندند. خامنه اي به خاطر جنايتهاي پاسدار همداني و خدماتش به نظام ولايت فقيه، دو بار به او نشان فتح داد.

هلاكت همداني و شمار ديگري از فرماندهان و پاسداران همراه او بار ديگر اين حقيقت را خاطر نشان مي كند كه جنگ جنايتكارانه عليه مردم سوريه به طور كامل توسط رژيم آخوندي و پاسدارانش فرماندهي و هدايت مي شود. در غير اين صورت، ديكتاتور سوريه مدتها پيش سقوط كرده بود و سوريه و منطقه با وضعيت فاجعه بار كنوني مواجه نبود.

 از سوي ديگر هلاكت بالاترين مهره نظامي رژيم در سوريه نشان مي دهد كشتي رژيم آخوندي در سوريه به گل نشسته و اين رژيم با شكستهاي پي در پي و هولناكي مواجه است.

به دنبال پيشروي نيروهاي اپوزيسيون و شكستهاي پي در پي بشار اسد، رژيم آخوندي در هفته هاي اخير گروههاي زيادي از پاسداران و مزدوران را روانه سوريه كرده است. به نحوي كه در بسياري از جبهه ها، مانند جنگي كه از روز گذشته در منطقه لاذقيه عليه مردم و اپوزيسيون شروع شده است، نه تنها فرماندهي جنگ را پاسداران به عهده دارند بلكه خطوط مقدم جبهه نيز از پاسداران و مزدوران عراقي و لبناني آنها تشكيل شده است.

پاسدار همداني در روز 11 ارديبهشت 1392 درباره اهميت مداخلات رژيم در سوريه گفته بود: «سوریه از طرف مسلمانان با استکبار و تروریسم می‌جنگد….سوریه در اردوگاه مقاومت اسلامی و با ایران برادر است. امروز وظیفه ماست که از سوریه حمایت کنیم و نباید حمایتهای سوریه از انقلاب اسلامی را پنهان کنیم» (خبرگزاري وابسته به نيروي تروريستي قدس، تسنيم). او در روز 15 ارديبهشت 93 نيز گفته بود: « ايرانيان حزب الله دوم را در سوريه تشكيل دادند….امروز ما به دلايل منافعي چون انقلاب اسلامي در سوريه مي‎جنگيم و دفاع ما در حد دفاع مقدس (جنگ ايران و عراق) است و امروز ۱۳۰ هزار بسيجي آموزش ديده منتظر ورود به سوريه هستند» (خبرگزاري فارس وابسته به سپاه پاسداران).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s