برگزاری جشن چهارشنبه سوری در شهرهای مختلف کشور شعار مرگ بر خامنه ای، مرگ بر اصل ولایت فقیه و آتش زدن عکس خامنه ای

برگزاری جشن چهارشنبه سوری در شهرهای مختلف کشور

شعار مرگ بر خامنه ای، مرگ بر اصل ولایت فقیه و آتش زدن عکس خامنه ای

201631522122209655051

به گزارش دبيرخانه شوراي ملي مقاومت روز سه شنبه ۲۵ اسفند مردم شهرهای مختلف کشور جشن چهارشنبه سوری را رودر روی رژیم آخوندی و به مثابه سمبلی از ابراز انزجار از این رژیم سرکوبگر و ضد ایرانی در شهرهای مختلف کشور برگزار کردند.

خامنه ای صبح روز سه شنبه در یک فتوای مضحک در مورد چهارشنبه سوری گفت: چهارشنبه سوری هیچ مبنای شرعی ندارد و مناسب است از آن اجتناب شود.

آخوند ناصر مکارم شیرازی، از آخوندهای باند خامنه ای نیز گفت: «افراد نادان آداب خرافه‌ یی مثل چهارشنبه‌سوری را وارد زندگی کرده‌اند که باید از آن پرهیز کرد. اشخاصی که ترقه‌های پر سر و صدا در خیابان پرتاب می‌کنند، بدانند باید در روز قیامت پاسخگوی اعمال خود باشند».

سرکردگان نیروی انتظامی شهرهای مختلف نیز به خط و نشان کشیدن برای مردم پرداختند. عيسي دارايي فرمانده نيروي انتظامي خوزستان گفت: «به منظور برقراري امنيت در آخرين چهارشنبه سال نيروي انتظامي استان به حالت آماده باش كامل است». وی اعتراف کرد که در روز انتخابات برای تأمین « امنيت» استان ۲۵ هزار نيروي انتظامي و سپاه به کار گرفته شده بودند. اما به رغم این تهدیدها و مواضع هراس آلود مقامات رژیم مردم شهرهای تهران، تبریز، قزوین، اهواز، ارومیه، سنندج، کرمانشاه و….مراسم چهارشنبه سوری را به طور گسترده در نقاط مختلف کشور برگزار کردند.

در تهران جوانان دلیر در میدان ولی عصر با نوشتن شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه بر روی عکس خمینی ملعون به استقبال جشن چهارشنبه سوری رفتند. در همین میدان بین نیروهای ضد شورش و مردم درگیری رخ داد و مردم یکی از سطلهای اشغال را آتش زدند.

نیروهای گارد ویژه در مناطق مختلف شهر از جمله میدان رضایی ها (۷تیر)، ونک و تجریش مستقر شده و از عبور و مرور مردم جلوگیری می کنند. کارگزاران رژیم عمده سطلهای زباله را در هراس از به آتش کشیده شدن آنها توسط جوانان، جمع آوری کرده اند.

مردم و جوانان تبریز جشن چهارشنبه سوری را با نصب تراکتهای «مرگ بر اصل ولایت فقیه» و تراکت «سال ۹۵ سال سرنگونی» بر در و دیوارهای این شهر گرامی داشتند.

در یزد نیز جوانان این شهر عکس خامنه ای رهبر ملعون نظام ولایت فقیه را به آتش کشیدند.

در قزوین در هر خیابان حدود 20مأمور چیده شده است، اما جوانان بی اعتنا به حضور فشرده نیروهای سرکوبگر جلوی پای ماموران نارنجکهای دستی و ترقه منفجر میکنند.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s