ساعتی پیش گوهر عشقی مادر ستار بهشتی به دنبال فشار مأموران حراست از بیمارستان مرخص شد.

ساعتی پیش گوهر عشقی مادر ستار بهشتی به دنبال فشار مأموران حراست از بیمارستان مرخص شد.
gohar-Eshghi-Amadnews-1-e1460287383426به گزارش رسيده خانم گوهر عشقی مادر کارگر و وبلاگ‌نویس شهيد كه توسط پلیس فتای رژيم پليد آخوندي به قتل رسيد، به دنبال فشار ماموران حراست بیمارستان و در پی بهبودی نسبی وضعیت جسمانی، از بیمارستان مرخص شده است. خانم گوهر عشقي روز پنج‌شنبه ۱۹ فروردین به دنبال حمله عصبی در بیمارستان ”رسول اکرم” بستری شده بود،
بر اساس اطلاعات دریافتی ساعات پایانی روز جمعه 20 فروردين یکی از ماموران امنیتی با مراجعه به بیمارستان رسول اکرم، جلسه‌ای محرمانه را با پرستاران و دکتر معالج خانم عشقی برگزار کرد. پس از این جلسه، «محدودیت ملاقات» برای فعالان سیاسی و مدنی برای خانم عشقی وضع شد.
بر اساس این گزارش، برخی فعالین سیاسی و مدنی نیز اجازه پیدا کرده‌اند تنها ۳ دقیقه با گوهر عشقی ملاقات کنند و پس از ان به بیرون از اتاق بیمار هدایت شده‌اند.
بر اساس برخي منابع خانم عشقي از اين كه يكي از زندانيان سابق آخرين نامه ستار از زندان را به خانواده ستار بهشتي تحويل نمي داده تحت فشار بوده است. گفته مي شود اين نامه متعاقبا توسط محمد نوري زاد دريافت و به بانو گوهر عشقي تسليم شده است.
پيش از اين سحر بهشتي ( خواهر ستار بهشتي شهيد) دررابطه با بيماري مادرش و در اشاره يي تلويحي به موضوع فوق الذكر كه منجر به فشار روحي به مادرش شد، در صفحه فيس بوك خود نوشته بود: مادر بدليل برخي فشارهاي عصبي ايجاد شده در اين روزها از سوي برخي مدعيان دوستي با ما و همچنين ايجاد فضايي بدور از انسانيت و اخلاق، دچار شوك و سكته خفيف شدند و پس از مراجعه به پزشكشان دستور بستري شدن فوري ايشان را صادر كردند.. و به زودي مادر مهر سكوتش را خواهد شكست و روي ديگر سكه برخي از متقلبان مدعيان مبارزه و آزاديخواهي را افشا كند”.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s