خانم رجوی پرتاب موشک به سوی مکه را قویا محکوم کرد و آن را اعلام جنگ به عموم مسلمانان خواند

خانم رجوی پرتاب موشک به سوی مکه را قویا محکوم کرد و آن را اعلام جنگ به عموم مسلمانان خواند

 خانم مریم رجوی، رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران، هدف قرار دادن مكه مكرمه با موشك را كه به دستور خامنه اي و تحت نظر نيروي قدس از داخل يمن انجام شده، قويا محكوم نمود و آن را به مثابه اعلام جنگ به عموم مسلمانان جهان توصيف كرد. وي خواستار اخراج اين رژيم ضد انساني و ضد اسلامي از سازمان همكاري اسلامي و قطع روابط كشورهاي اسلامي با آن شد.

خانم رجوي افزود: پيش از اين نيز نظام ولايت فقيه از هيچ جنايت و هتك حرمتي در حق مكه و خانه خدا فروگذار نكرده است. ارسال مواد منفجره در 1986 به عربستان و ايجاد بلوا و آشوب در مكه در 1987 كه به قيمت جان بيش از 400 زائر خانه خدا تمام شد از اين شمار است. اين همان رژيمي است كه براي حفظ سلطه ننگين خود در انفجار مراقد امامان شيعه در مشهد و سامرا نيز ترديدي به خود راه نداده است.

مقاومت ايران پیش از اين بارها انتقال محموله هاي سلاح از سوي رژيم آخوندي به يمن را فاش كرده است از جمله شوراي ملي مقاومت در اول سپتامبر 2015 اعلام كرد: اخيرا سپاه پاسداران انواع سلاحها را به يمن ارسال كرده است. در روز 27 اكتبر 2016 نیز مقامهای آمريكايي تأكيد كردند آمريكا و متحدان آن تاكنون پنج محموله سلاح كه با كشتي از ايران به يمن منتقل مي شده اند را ضبط كرده اند.

همچنانكه مقاومت ايران بيش از اين بارها اعلام كرده است تنها راه حل بحران منطقه قاطعيت در برابر رژيم آخوندي و بيرون راندن پاسداران و نيروي قدس و ایادی و مزدوران آنها از منطقه است.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s