رژيم آخوندي منشأ فساد اخلاقي و مالي در ایران است… خامنه اي و سردمداران رژيم که بزرگترين فاسدان و دزدان تاريخ ايران هستند باید در مقابل عدالت قرار گیرند

رژيم آخوندي منشأ فساد اخلاقي و مالي در ایران است

خامنه اي و سردمداران رژيم که بزرگترين فاسدان و دزدان تاريخ ايران هستند باید در مقابل عدالت قرار گیرند

img_5690-660x330دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران طي اطلاعيه يي اعلام كرد: برملا شدن يكي از پرونده هاي فساد اخلاق در بيت خامنه اي و نزديكان او و بسته شدن اين پرونده به دستور شخص خامنه ای به یک رسوایی جديد برای نظام سراسر فساد و جنایت ولایت فقیه تبدیل شده است.

در استبداد فاسد ولایت فقیه مداحان و قاریانی مانند سعید طوسی که دستورات خود را به طور مستقیم از دفتر خامنه اي می گیرند با مصونيت كامل هر جرم و جنایتی را مرتكب مي شوند. سعید طوسی در یک نوار منتشر شده می گوید: «حضرت آقا (خامنه اي) به آقای لاریجانی فرمودند که پرونده را جمع کنید». وی اضافه می کند: «آدم خیلی راحت می‌تواند سر طرف را زیر آب کند». او همچنين تهديد كرده است «اگر مرا محاکمه کنند «صد نفر را با خودم پایین می‌کشم».

پرونده این عنصر پلید در حالی با ادعای مسخره «فقدان ادله» بسته شده است که قربانیان و خانواده های آنها از سال 90، اسناد مکتوب و سی دی ها و نوارها و شکایات متعددی از جمله در مورد تکرار اعمال مجرمانه علیه کودکان دانش آموز همچنین دو توبه نامه با دستخط خود وی و چندین پیامک با اسم و امضای خودش را به قضاییه رژیم ارائه داده اند.

مقامات رژيم در واکنش به انزجار فزاینده مردم نسبت به این پرونده نکبت بار، به ناگزير يكي پس از ديگري وارد صحنه می شوند تا اين پرونده ننگ آلود را ماستمالي كنند و شاكيان خصوصي و قربانيان فساد خامنه اي و درباريان جنايتكارش را با تهديد به دستگيري و محاكمه وادار به سکوت و عقب نشینی نمایند.

در روز جمعه 7 آبان سردژخيم محمد جعفر منتظري، دادستان كل رژيم، در يك مصاحبه تلويزيوني در اين باره گفت: هدف از پخش اخبار پرونده اخلاقي اينست كه «آبرو و حيثيت نظام رو ببرند اونها بيايند ارزشهاي ما رو زير سوال ببرند اونها به دنبال اين هستند كه اونچه كه در نزد مردم ارزشه از قرآن, احكام, رهبري, ولايت اينها رو زير سوال ببرند ابزاري هم كه مي توانند پيدا كنند اينه كه يك جايي يك چيزي پيدا بكنند اين رو بيايند علم بكنند» (تلويزيون شبكه 2 رژيم). اين سردژخيم پیش از اين به نقل از آخوند لاریجانی،‌ اعلام كرده بود رئیس قضاییه رژیم، این پرونده را فاقد ادله اثباتی جرم دانسته و دستور مختومه شدن این پرونده را صادر کرده است (روزنامه حكومتي انتخاب-2 آبان 95).

آخوند لاریجانی، رئیس قضاییه رژیم، مطرح شدن این پرونده را «طرح مطالب کذب و نسبتهای دروغ به رهبری و رئیس قوه قضاییه و نظام قضایی کشور» توصیف کرد و آن را کار «رسانه های معاند» و «هجمه‌های سنگین علیه نظام و دستگاه قضایی”خواند. او به تهدید شاکیان پرداخت و گفت: «کسانی که از داخل کشور به این قبیل رسانه ها کمک می کنند باید به عنوان معاونت در جرم تحت تعقیب قرار بگیرند» (رسانه حکومتی تابناک- ۳ آبان95).

آخوند محسنی اژه اي، معاون و سخنگوی قضاییه رژیم، در روز دوم آبان از توقف کامل پرونده های «ارتکاب اعمال منافی عفت و افعال حرام با نوجوانان» خبر داد و گفت: «ادعای شاکی به هیچ وجه ثابت نشده است». او برای سرپوش گذاشتن به این فضاحت گفت: پرونده «تشویق به فساد هنوز نهایی نشده است…اما یک قاضی خبره، با تجربه و 30 سال سابقه کار به عنوان مشاور … پرونده را خوانده و گفته دراین پرونده هیچ مساله ثابت شده وجود ندارد». اژه ای سپس به تهدید مطبوعات پرداخت و گفت: «رسانه ها … مسایلی که هنوز حکم درباره آنها صادر نشده و مجرمیت قطعی پیدانکرده، این ها را انتشار ندهیم چرا که جرم بوده و قابل تعقیب است». وی تأکید کرد: «دادگاه سعید طوسی باید غیرعلنی برگزار شود و ضدانقلاب به دنبال سودجویی از این پرونده‌هاست» (خبرگزاری حکومتی ایرنا-۳آبان95).

محمدرضا حشمتی، معاون وزارت فرهنگ و ارشاد روحاني، نیز به منظور مرعوب کردن شاکیان و معترضان پرداختن به این موضوع را «مصداق اشاعه فحشا» خواند (رسانه حکومتی تابناک- 6 آبان ).

این جنایتکاران همان شکنجه گران زندانهای مخوف رژیم مانند کهریزک هستند که در آنها تجاوز جنسی يك شکنجه رايج است. و اين در حاليست كه رژيم آخوندي براي ايجاد رعب و وحشت بسياري از زنان و مردان و جوانان اين كشور را به اتهامهایی بسيار كمتر و غیرقابل مقایسه با کارنامه ننگین، اعدام كرده، در ملأ عام شلاق زده يا به زندانهاي طولاني مدت محكوم كرده است. عفو بین الملل در ۵ اوت2016 درباره اعدام حسن افشار ۱۹ ساله در ۲۸ تیر در زندان اراک به اتهامهاي اخلاقي نوشت: «حسن افشار در زمان بازداشت ۱۷ سال داشت…. او به وکیل دسترسی نداشت و مقامهای قضایی در بررسی پرونده عجله هم داشته‌اند و او را دو ماه پس از بازداشت به مرگ محکوم کرده‌اند».

طي سه دهه گذشته رژيم آخوندي منشأ اصلي گسترش بیسابقه فساد اخلاق در ايران بوده است، همچنانكه بزرگترين دزديها و اختلاسها از اموال ملت در تاريخ ايران توسط اين رژيم صورت گرفته است . خامنه اي و سردمداران رژيم بزرگترين قاتلان، فاسدان و دزدان هستند و تنها با سرنگوني اين رژيم و قرار گرفتن سردمداران رژيم در برابر عدالت چرخه سركوب و فساد و دزدي پايان خواهد يافت.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s