حلب در اشغال پاسداران و شبه نظاميان مزدور… كارشكني رژيم آخوندي در انتقال مردم شرق حلب براي كشتار هر چه بيشتر آنان

حلب در اشغال پاسداران و شبه نظاميان مزدور

كارشكني رژيم آخوندي در انتقال مردم شرق حلب براي كشتار هر چه بيشتر آنان

iran-1-660x330

سپاه پاسداران و شبه نظاميان مزدور آن شهر حلب را به طور عملی به اشغال خود در آورده اند . آنها بعد از تصرف شهر به كشتار و اعدام جمعي شهروندان و حتي پرسنل درماني بيمارستانها دست زده و به روي آمبولانسهاي حمل مجروحان شليك مي كنند. شمار محدودي از ارتشيان اسد هم كه در منطقه حضور دارند، تحت امر پاسداران هستند و نقشهاي فرعي بر عهده دارند.

مقر فرماندهي پاسداران پادگان شيخ ‌نجار در منطقه صنعتي شمال شرق حلب است. سركردگان سپاه در اين پادگان دستورات خود را به شبه نظاميان مزدور و فرماندهان ارتش اسد مي دهند. در اين پادگان شبه نظاميان عراقي، حزب الله لبنان، فاطميون افغاني، زينبيون پاكستاني و بخشي از شبه نظاميان سوري مزدور رژيم حضور دارند.

شمار پاسداران و مزدوران آن در حلب و اطراف آن به25 هزار تن بالغ مي شود. مزدوران عراقي مانند گروههاي النجباء، بدر، عصائب اهل حق، كتائب حزب الله و …. توسط پاسداران از فرودگاه آبادان  به سوريه فرستاده مي شوند.

علاوه بر سپاه پاسداران تمامي هزينه ها و حقوق شبه نظاميان مزدور از كشورهاي مختلف و همچنين مزدوران محلي توسط رژيم ايران تأمين مي شود. سپاه پاسداران به آنها آموزش سلاحهاي سنگين و حزب الشيطان لبنان به آنها آموزشهاي تاكتيكي، مانند يورش، تعقيب و گريز و … مي دهند.

رژيم آخوندي در صدد است با كشتار هر چه بيشتر مردم حلب هم بافت جمعيتي آن را تغيير دهد و هم جو رعب و وحشت هر چه بيشتر ايجاد كند. به همين خاطر سپاه پاسداران در تخليه مناطق شرقي حلب كارشكني مي كند و مانع خروج ستونهاي مربوطه از شهر مي شود، به سوي ستونها آتش مي گشايد و گروههايي از مردم را گروگان مي گيرند.

در روز 24 آذر 95 روحانی، رئیس جمهور آخوندها در تماس تلفنی با بشار اسد در يك وارونه گويي مضحك گفت: رژيمش «تا بیرون راندن تروریستها از سوریه در کنار دولت و ملت این کشور می‌ماند». لاريجاني، رئیس مجلس آخوندي نيز در پیامی به رئیس مجلس سوریه جنايت عليه بشريت در حلب را  «نقطه عطفی در نبرد بی‌امان با تروریسم و حامیان آن نامید»! پاسدار رمضان شریف مسئول روابط عمومی سپاه گفت: «قطعا این پیروزی بر حل بحران یمن و بحرین و باقی مانده ترویستها ‌ در سوریه و عراق نیز مؤثر است». (خبرگزاری سپاه پاسداران-فارس- ۲۵ آذر)

اين در حاليست كه خطرناكترين تروريستهايي كه در سوريه حضور دارند پاسداران و مزدورانشان هستند و حامي اصلي تروريسم در جهان امروز نیز رژيم آخوندي است كه از سوي مردم ايران پدرخوانده داعش نام گرفته است. عامل اصلي بحران سوريه و منطقه رژيم آخوندي است كه با سوء استفاده از  بي عملي جامعه جهانی و اطمنيان خاطر از اين كه به خاطر جنايتهايش مورد مواخذه قرار نمي گيرد هر روز گستاختر شده است. تنها راه پايان گرفتن اين بحران، استقرار صلح و آرامش در منطقه و ريشه كن شدن داعش، خلع ید از رژیم ايران و سپاه پاسداران و مزدورانشان از منطقه به ويژه سوريه است.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s