وحشت خامنه اي از خشم عمومي از جنايات رژيم به ويژه در دهه 60 و استقبال مردمي از مقاومت… تجليل از يك فيلم پاسدار ساخته براي سفيد سازي اين جنايات و دستور ساختن يك فيلم براي سفيد سازي قصاب تهران

وحشت خامنه اي از خشم عمومي از جنايات رژيم به ويژه در دهه 60 و استقبال مردمي از مقاومت

تجليل از يك فيلم پاسدار ساخته براي سفيد سازي اين جنايات و دستور ساختن يك فيلم براي سفيد سازي قصاب تهران

415دبيرخانه شوراي ملي مقاومت با صدور اطلاعيه يي اعلام كرد: در حالي كه خشم و نفرت عمومي از قتل عام زندانيان سياسي در دهه 60 هر چه بيشتر مي شود و جنبش دادخواهي شهيدان نيز و استقبال عمومي از مجاهدين و مقاومت ايران ابعاد گسترده تري يافته است، خامنه اي ناگزير در يك اقدام ذلت بار به تجليل از فيلم ”ماجراي نيمروز” پرداخت كه به دستور خود او، توسط فاشيستي ترين باندهاي پاسداران براي سفيد سازي و توجيه جنايتهاي بيشمار اين رژيم در دهه 60 ساخته شده است.
رسانه هاي حكومتي در روز 24 تيرماه اعلام كردند كه فيلم ماجراي نيمروز در نزد خامنه اي “اکران شد و پس از آن عوامل این فیلم به دیدار خامنه اي رفتند و او ضمن تفقد عوامل این فيلم گفت «این فیلم بسیار خوب بود. همه اجزاء فیلم عالی بود، کارگردانی عالی بود. بازیها عالی، قصه عالی بود. فیلم خوش ساخت بود». قبل از اين حتي برخي از افراد وابسته به باندهاي حكومتي به تحريف وقايع تاريخي در اين فيلم اشاره كرده و گفته بودند كه اين فيلم زماني را روايت مي كند كه حكومت مثل شمر مجاهدين را اعدام مي كرد.
ديدار خامنه اي با سازندگان اين فيلم كه به گزارش رسانه هاي حكومتي در اسفندماه سال گذشته صورت گرفته با تأخير چند ماهه و در حالي علني شد كه خامنه اي و تماميت رژيم يك ضربه هولناك از مردم و مقاومت ايران دريافت كرد و نتوانست ابراهيم رئيسي را بر سركار بياورد. خامنه اي در روز 14 خرداد يعني 15 روز پس از اين شكست، نسبت به عوض شدن جاي شهيد و جلاد در دهه 60 هشدار داد.
خامنه اي در همين ديدار خواستار ساختن فيلمي در مورد اسدالله لاجوردي شد. جنايتكاري كه مردم ايران بر او لقب قصاب تهران و آيشمن ايران را نهاده اند. وي گفت: «انشاالله یک کاری هم برای آقای لاجوردی بکنید. ایشان از آن شخصیتهایی است که شایسته است برایشان کار انجام بشود». لاجوردي به خاطر اعدام دهها هزار زنداني سياسي و اعمال سبعانه ترین شکنجه ها در مورد زندانیان سیاسی به ویژه زنان مورد نفرت عموم مردم است. چه بسیار زنان باردار، دختران خردسال و مادران سالخورده توسط اين جلاد اعدام شدند. شمار اعدام شدگان به دستور لاجوردي در سالهاي 60 و 61 گاه در هر شب به 400 زنداني سياسي مي رسيد.
ازغندی یکی از عوامل باند خامنه ای در باره هراسٍ نظام ولایت فقیه از فراگيرشدن جنبش دادخواهی گفت: در دهه 90 دارند با شعارهای دهه 60 خمینی را زیر سوال می‌برند و شروع به محاکمه خمینی کرده اند. وی باند رقیب را به خاطر اعتراف به گوشه هایی از جنایتهاي ضد بشری رژیم مورد حمله قرار داد و گفت: خود اینها سی ساله بیست ساله مسئول امنیت كشور بودند هیچ دستور امنیتی تو حكومت نبوده بدون امضاء اینها باشه، نصف شون اطلاعاتی اند مسئولین ما؛ دولت ما سابقه وزارت اطلاعات دارند…. اینها تخریب امام است اسم امام رو نمی آورند هدف زدن خود امام است ( تلویزیون شبکه یک رژیم-23تير96).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s