نماينده خامنه اي: عراق و شام و مديترانه خارج از مرزهاي ما نيست… اعتراف يكي از سردمداران رژيم، ضرورت اخراج پاسداران و مزدوران از منطقه را مضاعف مي كند

نماينده خامنه اي: عراق و شام و مديترانه خارج از مرزهاي ما نيست

اعتراف يكي از سردمداران رژيم، ضرورت اخراج پاسداران و مزدوران از منطقه را مضاعف مي كند

C7Jz-ODXkAcLNWp

كميسيون خارجه شوراي ملي مقاومت طي اطلاعيه يي اعلام كرد: آخوند احمد علم الهدی، عضو مجلس خبرگان ارتجاع، نماينده خامنه اي، امروز در نمايش جمعه مشهد بار ديگر اعتراف كرد كه رژيم آخوندي مرزهايش را در عراق و شام و سواحل مديترانه بسته است. او گفت «امروز اینجور نیست كه كویر عراق و شام و ساحل دریای مدیترانه یك نقطه خارج از این مملكت و از این مرزه ، جبهه اسلام (بخوانيد مرزهاي رژيم آخوندي) اونجا تشكیل شده است».

او به صراحت اعتراف كرد كه واژه دجالگرانه «دفاع از حرم» كه رژيم آخوندي سالهاست براي سرپوش گذاشتن بر كشتار مردم سوريه به كار مي برد، هيچ مفهومي جز تجاوزكاري و اشغالگري در منطقه ندارد. وي گفت: «نیرویی كه به عنوان مدافع حرم از اینجا میره در اون جبهه فداكاری و ایثارگری می كند, این در حقیقت نیروی امام رضاست, كه برای توسعه دین (بخوانيد توسعه فاشيسم ديني حاكم بر ايران) از این نقطه به عراق و سوریه, اعزام مي شوند».

اظهارات صريح يكي از بالاترين مهره هاي رژيم آخوندي در مورد اهداف رژيم آخوندي از دست اندازي به عراق و سوريه تأكيد مضاعفي است بر ضرورت اخراج پاسداران و شبه نظاميان مزدورشان از سوريه و عراق و ديگر كشورهاي منطقه.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s