پاسارگاد-شماره ۱ مانورهای نظامي و اقدامات سرکوبگرانه گسترده پاسداران براي مقابله با تجمع بزرگ مردمي در پاسارگاد

دبیرخانه شورای ملی مقاومت طی اطلاعیه یی اعلام کرد رژیم ضد بشری و ضد ایرانی آخوندی در وحشت از تظاهرات و تجمع بزرگ مردمی در پاسارگاد در سالروز تولد کوروش کبیر به مانورهای نظامی و اقدامات گسترده سرکوبگرانه در شهرهای مختلف استان فارس به خصوص شهرها و مناطق اطراف پاسارگاد مبادرت کرده است.
پاسداران و نیروی انتظامی در پاسارگاد و شهرهای اطراف به طور عملی حکومت نظامی برقرار کرده و همه جاده ها و راههای اصلی و فرعی منتهی به پاسارگاد، حتی جاده های روستایی را بسته و از حرکت خودورها به سمت پاسارگاد جلوگیری کرده و آنها را بر می گردانند.
نیروهای سرکوبگر از خودروهایی که قصد رفتن از شیراز به تهران یا اصفهان را دارند مي خواهند تا از راه قديمي به سفر خود ادامه دهند.
پاسداران به کلیه خودروها و مردمی که پیاده به سمت پاسارگاد حرکت می کنند ابلاغیه یی می دهند که در آن نوشته شده است: «تجمع غیر قانونی در پاسارگاد در روز جعلی ۷ آبان توسط جریان معاند و ضد نظام خارج نشین برنامه ریزی شده است با خاطیان برخورد قانونی و قضایی صورت می گیرد.
استاندار رژیم در استان فارس در وحشت از تجمع مردم در پاسارگاد طی ابلاغیه یی خطاب به تمامی مدیران کل ادارات استان، مرخصی کارمندان دولت در روز یکشنبه در این استان را لغو كرد.
به رغم همه این اقدامات و تمهیدات سرکوبگرانه مردم در گروههای بزرگ به صورت سواره و پیاده و از جاده های اطراف در پی رساندن خود به پاسارگاد هستند و ترافيك شديدي همه اين مناطق را فرا گرفته است.
در دروازه قرآن شيراز و پاركهاي اطراف آن پر از جمعيتي است كه مي خواهند به پاسارگاد بروند. نيروي انتظامي تلاش مي كند ازجمع شدن مردم جلوگیری به عمل بياورد.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s