وحشت امام جمعه هاى رژيم از مجاهدين و قيام: با تعیین سه هزار سرشاخه و قریب به 100گروه سازمان‌یافته به دنبال زدن ضربه‌ای اساسی به نظام بودند

201812193026717220261

اینها می‌خواستند نظام را از بین ببرند… قرار بود شعارهایی درباره معیشت مردم بدهند، سپس شعارهای ساختارشکنانه بدهند و به‌دنبال آن افراد مسلحی از مرزهای شرق و غرب وارد کشور بشوند
با تعیین سه هزار سرشاخه و قریب به 100گروه سازمان‌یافته به دنبال زدن ضربه‌ای اساسی به نظام بودند
فضای مجازی مأوای قرارگاههای آشوب در اغتشاشات بود

امام جمعه‌های خامنه در شهرهای مختلف-۲9دی ۹۶
زوزه‌های هراس از مجاهدین و قیام مردم ایران، محور اصلی خطبه امام جمعه‌های خامنه‌ای در شهرهای مختلف بود.

آخوند ایمانی امام جمعه خامنه‌ای در شیراز: جنگ نرم در همه دورانها حاصل ائتلاف سه‌گانه (مجاهدین)، زور گویان کینه توز و شایعه سازان [است] … اگر تبعید و لعنت آنها را ادب نکرد دستگیر می‌شوند و اگر زندان هم آنها را ادب نکرد، طبق فرمایش قرآن باید کشته شوند.

نمایش جمعه رشت، آخوند شفیعی: بهترین راه پیشگیری از بروز فتنه و اغتشاش رسیدگی به مشکلات جامعه و جداکردن خط آحاد ملت با (مجاهدین) است.
در اغتشاشات اخیر برخی فرصت‌طلبان معاند با ارتباط عناصر خارجی درصدد ایجاد اغتشاش و ناامنی برآمدند.

آخوند بوشهری امام جمعه خامنه‌ای در قم: کسانی بودند که تحت تاثیر گراهای دشمن قرار گرفته و از مسیر فضای مجازی حرکت کردند… چرا گوش به (مجاهدین) دادند؟ چرا به (نظام) اهانت کردید؟. اینگونه نباشد که دشمن روی ما به‌عنوان لشکر پیاده‌نظام حساب کند… اینها دفاع موشکی و اقتدار ما در منطقه را نشانه گرفته بودند.

نمایش جمعه شاهرود، آخوند سعیدی: اینها می‌خواستند (نظام) را از بین ببرند، بر این اساس قرار بود تا ۴۰روز ناآرامی‌ها را به‌صورت مسالمت‌آمیز پیش برده و شعارهایی درباره معیشت مردم بدهند و سپس شعارهای ساختارشکنانه سردهند و به‌دنبال آن افراد مسلحی از گروه‌های تروریستی از مرزهای شرق و غرب وارد کشور بشوند.

محمدحسینیان امام‌جمعه دامغان: دشمنان خارجی و هدایت‌کنندگان فتنه در داخل با تعیین سه هزار سرشاخه و قریب به 100گروه سازمان‌یافته به‌دنبال زدن ضربه‌ای اساسی به (نظام) بودند… تشویش اذهان عمومی، ایجاد کمپینهای مختلف، طراحی شعار، تشویق به مبارزه با نیروهای انتظامی، مرتبط سازی افراد داخل و خارج کشور و مبادله فراوان پول از جمله زمینه‌سازی‌هایی بود که از سوی آمریکا و همکاری شبکه (مجاهدین) انجام شد. فضای مجازی مأوای قرارگاههای آشوب برای فتنه‌گران در اغتشاشات اخیر بود.

امام جمعه رژیم در ساری: دشمن اصول‌گرا و اصلاح‌طلب نمی‌شناسد و اصل نظام را هدف قرارداده است.

امام جمعه رژیم در دزفول: در جریان نا آرامیهای اخیر صدها شبکه و کانال با اعضای زیاد ایجاد شد که علیه (نظام) خیانت کردند.

نمایش جمعه میامی، آخوند صفایی پور: دروغ‌پردازیها در شبکه‌های اجتماعی توسط دشمنان نظام تمامی نخواهد داشت.

خطبه نمایش جمعه بناب، آخوند بنایی: مردم باید هوشیار باشند حوادث اخیر یک درس عبرت برای همه بود… صدای این ملت را بشنوید و کاری نکنید که مبادا این ملت از ما قهر و پشت کنند.

آخوند محمدی امام جمعه رژیم در میانه: دشمنان (نظام) هم‌چنان درصدد براندازی نظام اسلامی هستند، … اخیراً شاهد توطئه دشمنان خارجی و فتنه‌گران داخلی بودیم… دشمن می‌خواهد با شایعه پراکنی در جهت تضعیف ولایت، اراده مردم را سست کنند.

امام جمعه رژیم در مرند: آخوند نعمت‌زاده: همه باید مراقب باشیم… چرا که خداوند چک سفید به ما نداده است.

آخوند موسوی امام جمعه رژیم در آران و بیدگل: امروزه تلگرام و اینستاگرام یکی از ابزارهای تأثیرگذار در دست دشمن است که در قضیه اغتشاشات هم سنگ‌تمام گذاشتند و به عضوگیری و ارتباط‌گیری پرداختند.

شریفی‌نیا امام جمعه خامنه‌ای در آرادان: بیش از 8هزار گروه‌های مجازی در شبکه‌های اجتماعی در خارج از کشور با محوریت نابودی (نظام) و تحریک ملت ایران در حال فعالیت است.

آخوند رضوانی، امام‌جمعه رژیم در منوجان کرمان درباره فعالیتهای مجاهدین در داخل کشور گفت: «کشف و شناسایی ۱۰۰گروهِ (مجاهدین) در گروه‌های تلگرامی، زنگ خطری برای (نظام) است».
وی به گردانندگان رژیم هشدار داد: «مسئولانِ ذیربط باید تلاش مضاعف برای شناسایی این افراد انجام دهند».

Image may contain: 6 people, beard and hat
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s