اطلاعیه قیام-شماره ۵۳ – هزاران تن در اقليد، ابراهیم رسولی را كه با شلیک پاسداران به شهادت رسید، تشييع كردند هزاران تن در اقليد، ابراهیم رسولی را كه با شلیک پاسداران به شهادت رسید، تشييع كردند – ويدئو

555 پیکر پهلوان سيد ابراهیم رسولی فرزند رشید مردم اقلید (استان فارس) در روز یکشنبه اول بهمن با شرکت هزاران تن از مردم این شهر به خاک سپرده شد. ابراهیم رسولی که به جوانمردی و اخلاق پهلوانی و کمک به مستمندان در میان مردم اقلید شهره بود، در ۲۸ دیماه در یورش مزدوران نیروی انتظامی به خانه اش به شهادت رسيد. وي در مقابل پاسداران نيروي انتظامي که به خانه او حمله كرده بودند با اسلحه شکاری به دفاع از خود برخاست. در اثر اين درگيري كه ۱۰ساعت به طول انجامید این پهلوان دلیر سرانجام بر اثر شلیک پاسداران جان باخت.

خسرو رزمجویی، فرمانده جنایتکار نیروی انتظامی اقلید براي رفع و رجوع اين جنايت رذيلانه، ابراهيم را «شرور» خواند و ضمن سر‌هم بندی کردن یک لیست از مواد مخدر كه به دروغ مدعي شد در خانه ابراهیم رسولی پیدا کرده،‌ مدعی شد كه او خودكشي كرده است (باشگاه خبرنگاران جوان وابسته به سپاه پاسداران -۲۸ دي ۹۶).

نظام سفله ولایت فقیه كه خود را در محاصره خشم و انزجار مردم ايران يافته است با توسل به اتهامهای رسوای «قاچاقچی» و «مرگ بر اثر خودکشی» و «تزريق مواد مخدر» و … مذبوحانه تلاش می کند تا جنايتهای خود را رفع و رجوع كند. چیزی که جز بر خشم و انزجار مردم به پا خاسته در سراسر کشور نمی‌افزاید.

 هزاران تن از مردم اقلید با شرکت گسترده در مراسم خاکسپاری شهید ابراهیم رسولی با شعارهای «عزا عزاست امروز روز عزاست امروز، سيد مظلوم ما پيش خداست امروز»، «ای سید ما سرور ما جای تو خالی است» خشم و انزجار خود را از یاوه گوییهای رژیم علیه این پهلوان مردمی ابراز کردند.

خونهای فرزندان دلیر ایران زمین که در نقاط مختلف كشور به دست پاسداران و شکنجه گران بر زمین ریخته می‌شود آتش قیام علیه جلادان حاکم بر ایران را شعله ورتر می سازد.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s