حضور و تلفات گسترده پاسداران در سوريه و ضرورت مقابله با مداخلات رژيم، عامل اصلي بحران

حضور و تلفات گسترده پاسداران در سوريه و ضرورت مقابله با مداخلات رژيم، عامل اصلي بحران

ستايش تهوع آور روحاني از پاسدار سليماني براي روحيه دادن به پاسداران

 رئیس مجلس رژیم: سپاه پاسداران خود را در بند مرزهاي جغرافيا نكرده است

201512922853864713211

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت طي اطلاعيه يي اعلام كرد: حضور روز افزون و تلفات بيسابقه پاسداران و شبه نظاميان مزدور در سوریه به خوبي نشان مي دهد كه مشكل اصلي و منشأ بحران در سوريه آخوندهاي جنايتكار حاكم بر ايران هستند كه سرنوشت تماميت رژيم را به سوريه گره زده اند و به‌رغم شكستهاي پي در پي و كاروان تابوتهايي كه به شهرهاي مختلف ايران وارد مي شود، باز هم پاسداران و مزدوران بيشتري را به سوريه، كه به باتلاق كشنده یی براي آنها تبديل شده، روانه می کنند.

آخوند حسن روحاني، رئیس جمهور اين رژيم، روز سه شنبه ۲۱اردیبتهشت در اظهارات مشمئز كننده یی به ستايش از پاسدار سليماني سركرده نيروي تروريستي قدس و جنايات او در ايران و منطقه پرداخت و پنج روز بعد از تلفات گسترده پاسداران در جنوب حلب براي روحيه دادن به پاسداران و مزدوران در هم شكسته گفت: «امروز اگر جاي جاي شرق ايران و نه تنها ايران، جاي جاي افغانستان، عراق، سوريه، لبنان، فلسطين همه جا نگاه كنيم، جاي پاي رشادت و دلاوريها سردار سليماني را ما مشاهده مي كنيم».

روحاني با وقاحت خاص آخوندهاي حاكم كه اصلي ترين عامل نا امني و بحران و كشتار در منطقه هستند، گفت: «امروز بار مسئوليت امنيت كشورهاي ديگري كه از ما در خواست مساعدت مي كنند, سپاه [است که] در آن ميدانها هم با كمال رشادت حضور دارد، براي دفاع از عتبات عاليات, از حرمهاي مطهر ما در عراق و سوريه, براي دفاع از مظلومان در لبنان و فلسطين و افغانستان و ساير نقاط ديگه یی كه از ملت ايران و دولت ايران درخواست كمك دارند» (خبرگزاری تسنيم وابسته به نيروي قدس-۲۱ اردیبهشت).

همزمان علی لاريجاني، رئیس مجلس رژیم، گفت: «سپاه پاسداران خود را در بند مرزهاي جغرافيا نكرده است. امروز دفاع از حرم اهل بيت و مبارزه با ستم پيشگان تكفيري را وظيفه جهادي خود تلقي كرده و در چند روز گذشته شهداي پاسدار مازنداران شعله هاي عشق حسيني را فروزان نمودند» (راديو حكومتي فرهنگ- ۲۱ ارديبهشت).

اظهارات روحاني و لاريجاني از يك سو ابعاد شكست و تلفات رژيم در سوريه را برملا مي كند كه روحيه پاسداران را در هم شكسته است و از سوي ديگر نشان‌دهنده اينست كه تمامي باندها و دستجات رژيم آخوندي در جنگ افروزي در سوريه منفعت مشترك دارند و با سرنگوني ديكتاتور سوريه تماميت اين رژيم در معرض سرنگوني قرار مي گيرد. بي جهت نيست كه همزمان با حملات جنايتكارانه رژيم در سوريه و به ويژه حلب، ولايتي مشاور سیاسی خامنه اي در سفر به سوریه و ملاقات با دیکتاتور سوریه تأكيد كرد بقاي او در قدرت، خط سرخ رژيم آخوندي است و رژیم از تمام ظرفيت خود براي مبارزه و مقابله با انقلابیون سوری که او آنها را تروریست می نامید، استفاده مي‌كند.

وقايع روزهاي گذشته در سوريه و حضور و تلفات فزاينده پاسداران در این کشور و اظهارات سردمداران رژيم به خوبي نشان مي دهد كه مقابله با رژيم آخوندي در سوريه و اخراج پاسداران از آن اولين و مهترين گام در حل بحران سوريه و تمامي منطقه است.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s