ایران:‌ اعدام و قطع انگشتان دست دو زندانی به اتهام سرقت

ایران:‌ اعدام و قطع انگشتان دست دو زندانی به اتهام سرقت

JamNewsImage15295930دژخيمان رژيم ضدبشري آخوندي روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت (۸ مه) یک جوان را به اتهام سرقت مسلحانه در ملأعام در کرمانشاه به دار آویختند و روز پس ا‌ز آن انگشتان دست یک زندانی ۳۹ساله را به اتهام سرقت در زندان مشهد قطع کردند. مجتبی ملکی دادستان عمومی رژیم در استان کرمانشاه در همان روز گفت: «دستگاه قضایی، ضابطین و نیروی انتظامی در جهت ایجاد امنیت مصمم هستند و در حق هیچ مجرمی اغماض نمی‌‌کند» (خبرگزاری سپاه قدس-تسنیم).

این مجازاتهای سبعانه صرفاً به منظور شدت بخشیدن به فضای ارعاب در جامعه و مهار اعتراضات فزاینده مردم جان به لب رسیده ایران صورت می گیرد..خامنه ای ولی فقیه نظام آخوندی در روز ۱۹اردیبهشت در ديدار با نيروي سركوبگر انتظامي «امنيت» را موضوعي «درجه يك» خواند و زیر عنوان «تأمين امنيت اجتماعي و اخلاقي» بر تشدید سرکوب تأكيد كرد و گفت: «دايره حضور نيروي انتظامي درسراسر كشور و برقراري امنيت در همه مناطق سكونتي و محيطهاي زيستي مردم اعم از مناطق حاشيه یی شهرها, مناطق دور دست و شهرهاي كوچك» بايد گسترش يابد.

رژيم ایران كه مردم ايران آن را «پدرخوانده داعش» مي نامند، در حالي به اتهام سرقت از جوانان قربانی می گیرد كه ثروتهاي افسانه يي و اختلاسها و سرقتهاي ميليارد دلاري سران و مقامات رژيم اقتصاد ايران را ويران و مردم و جوانان را به فقر و بيكاري كشانده است. اکثریت مردم زیر خط فقر زندگی می کنند و خیل عظیم گرسنگان حتي توان تأمين ابتدايي ترين نيازهاي زندگي خود و خانواده شان را ندارند. به گفته کارگزاران خود رژیم۷۰ درصد جامعه شهری و روستایی ایران زیر خط فقر قرار دارند و دستمزد پایه کارگران چند بار كمتر از خط فقر اعلام شده توسط خود رژیم رسیده است.

در حالي که جوانان كشور كه خود قربانيان چپاول نجومي و ستم آخوندي هستند اعدام و انگشتان دستشان قطع مي شود، علی لاريجاني، رئیس مجلس آخوندي در روز 20 ارديبهشت تصريح كرد: «الان حدود 20 میلیارد دلار در سال قاچاق وارد كشور می‌شود كه هیچ كارخانه یی نمی تواند با آن رقابت كند. قاچاق به تولید و به استانداردها لطمه می زند».

سرنخ قاچاق به طور کامل در دست خامنه اي و نهادهای سراسر فساد و جنايت وابسته به او و سپاه پاسداران و دیگر سردمداران رژيم آخوندي است.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s