پایان انتقال پیروزمند مجاهدین و رزم‌آوران ارتش آزادی به آلبانی و سایر کشورهای اروپایی

پایان انتقال پیروزمند مجاهدین و رزم‌آوران ارتش آزادی به آلبانی و سایر کشورهای اروپایی

 

1000اشرف می‌سازیم
1000 اشرف مي سازيم

امروز جمعه 19شهریور با به زمین نشستن دو هواپیمای اختصاصی حامل آخرین گروه از مجاهدان اشرفی در لیبرتی که تعداد آنها 280نفر است، پروژه بزرگ انتقال مجاهدین و رزم آوران ارتش آزادی پس از 14سال بمباران و بازداشت خانگی و محاصره و حملات زرهی و موشکی به اتمام رسید.

بعد از ظهر دیروز نیز یک هواپیمای اختصاصی دیگر گروه دیگری از مجاهدین را منتقل کرده بود.

این بزرگترین پیروزی مجاهدین به‌رغم تمام توطئه‌ها، کارشکنیها و تهدیدهای دیکتاتوری تروریستی آخوندی به حملات موشکی و زمینی، به کوری چشم دشمن، با موفقیت به سرانجام رسید.

استقرار مجاهدین در لیبرتی که از ابتدا مکان موقت عبور (TTL) نامگذاری شده بود و قرار بود چند هفته یا چند ماه بیشتر به طول نیانجامد، در اثر توطئه‌ها و شانتاژها و تهدیدهای رژیم و همدستان و مزدورانش، بیش از 4سال و نیم به درازا کشید.

اما مجاهدین و مقاومت ایران با ایستادگی و رزم بی‌امان خود و مخصوصاً با کارزار جهانی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت، توانستند بر تمامی موانع غلبه کنند، توطئه‌ها را در هم بشکنند، حفاظت خود را در لیبرتی توسط خودشان تأمین کنند، و سرانجام با انتقال امن همه مجاهدین به اروپا، پیروزی بزرگ دیگری را در برابر دشمن ضدبشری که خواستار نابودی تام و تمام آنها بود، محقق کنند.

طبق اسنادی که کمیسیون امنیت شورای ملی مقاومت از درون رژیم به‌دست آورده است، اکنون سرکردگان نیروی تروریستی قدس و خلیفه ارتجاع از شعار اخراج مجاهدین از عراق، پشیمان شده و تصریح می‌کنند که سرمایه‌گذاریهای 14ساله آنها از طریق ارائه اخطاریه‌های قرمز به اَنترپل (پلیس بین‌الملل) و از طریق پرونده‌سازی و ترتیب دادن احکام ساختگی دستگیری توسط قضاییه عراق، بر باد رفته است.

اخطاریه‌های قرمز ارائه شده به انترپل از جانب رژیم و احکام دستگیری و پرونده‌های استرداد در عراق، در مجموع بیش از هزار نفر از مجاهدین را در بر می‌گرفت، اما هیچ‌یک اثر نکرد و مجاهدین در این رویارویی تمام‌عیار با دشمن ضدبشری به‌طور کامل و حتی بدون یک استثناء، پیروز شده‌اند.

خاطرنشان می‌شود مجاهدان اشرفی تا کنون با 30 حمله رژیم و مزدورانش در عراق مواجه شدند. در مجموع 141 مجاهد خلق به‌شهادت رسیدند و 27 مجاهد دیگر نیز در شرایط محاصره ضدانسانی جان باختند.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s