در آستانه برگزاري اجلاس سران عرب در اردن، مقاومت ایران به خلع يد از رژيم ايران و اخراج پاسداران و شبه نظاميانش از منطقه فرا می خواند

در آستانه برگزاري اجلاس سران عرب در اردن،

 مقاومت ایران به خلع يد از رژيم ايران و اخراج پاسداران و شبه نظاميانش از منطقه فرا می خواند

635866393070969668دبيرخانه شوراي ملي مقاومت طي اطلاعيه يي اعلام كرد در آستانه كنفرانس سران جامعه عرب در امان، مقاومت ايران بر ضرورت خلع يد از رژيم آخوندي و اخراج سپاه پاسداران و شبه نظاميانش از كشورهاي منطقه تأکید می کند و به قرار دادن آنها در ليستهاي تروريستي به مثابه اولين و مهمترين گام در راستاي پايان دادن به جنگ و بحران فزاينده كه بخشهاي وسيعي از جهان عرب و اسلام را فراگرفته است، فرا می خواند.

كنفرانس سران عرب در حالي برگزار مي شود كه وقايع يكسال گذشته بار ديگر اين حقيقت را به اثبات رسانده كه رژيم آخوندي هرگز از صدور تروريسم و بنيادگرايي و جنگ افروزي، كه استراتژي آن براي بقاست، دست نمي كشد و به موازات تشديد نارضايتي اجتماعي و جنگ قدرت درون باندهاي حكومتي، بيشتر به اين استراتژي پناه مي برد.

خامنه اي در روز 6 ژانويه 2017 در ديدار با خانواده پاسداراني كه در سوريه كشته شده اند، گفت: «اگر جلوي بدخواهان و فتنه‌گران كه دستمايه دشمني آمريكا و صهيونيسم هستند در آنجا (سوريه) گرفته نمي‌شد بايد در تهران, فارس, خراسان و اصفهان جلوي آنها را مي‌گرفتيم. اينها دشمن را زمين‌گير كردند». سپاه پاسداران به دستور خامنه اي با تشكيل گروههاي بيشماري از شبه نظاميان مانند تروريستهاي موسوم به حزب الله و انصارالله و دهها گروه شبه نظامي به اصطلاح «شيعه» عراقي به كشتار مردم منطقه مشغول است. همچنانكه با تقويت و كمك رساني به گروههاي تروريست به اصطلاح «سني» به آتش جنگ مذهبي دامن مي زند و اموال مردم ايران و از جمله اموالي كه بعد از توافق اتمي با كشورهاي 5 +1 به دست آورده است، در تنور جنگ افروزيهاي منطقه یي به هدر مي دهد.

وقايع يكسال گذشته نشان مي دهد رژيم آخوندي به رغم پيامهاي آشكار و پنهاني كه براي مذاكره و بهبود روابط با كشورهاي عربي مي فرستد، به طور عملی دخالتهای تجاوزکارانه اش در این کشورها را شدت بخشیده است. به نحوي كه آخوند مهدی طائب از نزديكان خامنه اي و فرمانده قرارگاه موسوم به عمار در نوامبر 2016 در يك تلويزيون دولتي با وقاحت از طرح اشغال عربستان و مكه مكرمه توسط مزدوران رژيم در يمن صحبت كرد. وي پيش از اين نيز بر تصرف چهار پايتخت عربي، بغداد، دمشق، بيروت و صنعا تأكيد كرده بود. گزارشهاي تحقيقاتي آژانسهاي خبري و اظهارات مقامات يمن در هفته هاي اخير حاكي از تشديد مداخلات رژيم و افزايش روند ارسال سلاح و مهمات و حضور پاسداران و شبه نظاميان لبناني و عراقي در مناطق مختلف يمن است.

هیأت اپوزيسيون سوريه در مذاكرات جاري ژنو اعلام كرد رژيم ايران مانع اصلي برقراري آتش بس و حل سياسي بحران سوريه است. در بحرين مداخلات تروريستي آخوندها شدت یافته است. در عراق پاسدار سرتيپ ايرج مسجدي جانشين قاسم سليماني را به عنوان سفير منصوب كرده تا اين كشور را بيش از پيش به سكويي براي دست اندازي به غرب و جنوب تبديل كند و انتخابات آينده عراق را به نفع باندهاي وابسته به رژيم آخوندي مهندسي كند و با استفاده از امكانات عراق تحريمهاي بين المللي را دور بزند.

مردم ايران همانطور كه بارها در تظاهرات و حركتهاي اعتراضي نشان داده اند از دخالتها و جنايتهای آخوندها در كشورهاي منطقه بيزار و خواستار دوستي و صلح با مردم منطقه هستند. خامنه اي در حالي ثروتهاي مردم ايران را صرف جنگ افروزي و كشتار مردم منطقه مي كند كه به اعتراف وزير بازرگاني پيشين رژيم 45 مليون نفر از جمعيت 80 مليوني ايران از تأمين قوت روزانه خود عاجزند و در آمد سالانه هر ايراني نسبت به 1976 يعني قبل از به قدرت رسيدن آخوندها 30درصد افت داشته است و 60 درصد شهروندان نمي توانند توازني بين دخل و خرج خود برقرار كنند و 11 مليون نفر از مردم نيز زير خط فقر هستند.

با توجه به نكات فوق زمان آن رسيده است كه كشورهاي عربي و اسلامي با اتخاذ تصميمهای لازم الاجرا قدمهاي عملي در راستاي خلع يد از رژيم آخوندي در منطقه و اخراج پاسداران و شبه نظاميان مزدور آنها بردارند.

به كار گرفتن همه امكانات براي گذاشتن سپاه پاسداران و گروهها و شبه نظاميان وابسته به آن در ليستهاي تروريستي سازمان ملل، امريكا و اتحاديه اروپا و احاله پرونده جنايتهاي رژيم ايران در منطقه به شوراي امنيت ملل متحد و تصويب قطعنامه های لازم الاجرا براي اخراج پاسداران و شبه نظاميان از منطقه و قطع تمامي روابط سياسي و تجاري با اين رژيم در اين شمار است. رژيم ايران تحريمهاي بين المللي را از طريق كشورهاي منطقه دور مي زند و بسياري از نيازمنديهاي پاسداران و ارگانهاي سركوب و صدور تروريسم را از اين طريق وارد می كند و قطع روابط يك ضربه سنگين به رژيم آخوندي و پاسداران خواهد بود.

مردم و مقاومت ايران براي سرنگوني رژيم آخوندي و استقرار دموكراسي و حاكميت مردم و صلح و برادري با كشورهاي عربي و اسلامي مبارزه مي كنند. حمايت از اين مبارزه ضرورت دستيابي به صلح و آرامش در منطقه است.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s