ایران: تظاهرات هزاران تن در مشهد در اعتراض به چپاول اموالشان توسط ارگانهاي وابسته به رژيم

English Français فارسي عربي

ایران: تظاهرات هزاران تن در مشهد در اعتراض به چپاول اموالشان توسط ارگانهاي وابسته به رژيم

يورش نيروهاي سركوبگر و ضرب و جرح و دستگيري شماري از تظاهركنندگان

201591274925266937471_بیش-از-١٠٠٠-نفر-از-مالباختگان-پدیده-شاندیز-در-مشهد-

هزاران تن از مردم مشهد (در استان خراسان رضوی- شمال شرق ایران) در روز ۱۰دي ۹۴علیه باندهای غارتگر رژیم دست به تظاهرات زدند. آنها نسبت به اينكه  سرمایه ناچیز و حاصل زحمات تمامی عمرشان توسط يك مؤسسه وابسته  به حكومت به نام «پدیده شاندیز» به یغما رفته است اعتراض داشتند و خواستار بازپس گيري اموال به غارت رفته خود بودند.

این تظاهرات در حالی برگزار شد که رژیم آخوندی با مستقر کردن انبوه نیروهای سركوبگر و یکان ضد شورش خود در منطقه از جمله فلکه تقی آباد تلاش کردند با تشديد فضاي رعب و وحشت، از پيوستن مردم به تظاهرات جلوگيري كنند.

معترضان كه هرلحظه بر شمار آنها افزوده مي شد در راهپیمایی از فلکه تقی آباد به سوی میدان ۱۰دی،  بي اعتنا به تهديدهای مأموران سركوبگر شعار مي دادند: «عزا عزاست امروز روز عزاست امروز زندگي اين ملت روي هواست امروز»، «مرگ بر نیروی انتظامی»، «هیهات مناالذله»، «استاندار بي لياقت استعفا استعفا»، «هزار وعده  شنيديم اما عمل نديديم»، «سهامدار پديده  فقط دروغ شنيده».

نيروهاي ضدشورش برای پراکنده کردن معترضاني كه تنها خواستار بازپس گرفتن اموال به يغما رفته شان بودند، آنها را مورد حمله و ضرب و جرح قرار دادند و شماری از آنها را دستگیر کردند.

خامنه اي و سردمداران رژيم و سركردگان پاسداران و عموم وزيران و استانداران و نمايندگان خليفه ارتجاع در مناطق مختلف كشور در چپاول و سرقت اموال مردم و به هدر دادن ثروتهاي ملي سهيم هستند و نصيب اكثريت قريب به اتفاق مردم ايران از سرمایه های این کشور تنها فقر و تورم و بيكاري است.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s