ايرج مصداقي پاسداران گور به گور شده رژيم در سوريه را ”شهيد” مي نامد و از آنها با عنوان مدافعان ”حرم اهل بيت عصمت و طهارت” ياد مي كند

ايرج مصداقي پاسداران گور به گور شده رژيم در سوريه را ”شهيد” مي نامد و  از آنها با عنوان  مدافعان ”حرم اهل بيت عصمت و طهارت” ياد مي كند

شهادت چهارتن 2
صفحه اول سايت مصداقي
شهادت چهارتن 1
متن خبر

خبر زير با همين تيتر و عين محتوايي كه ملاحظه مي كنيد در سايت تواب تشنه به خون ايرج مصداقي موسوم به ”پژواك ايران” آمده است. همانطور كه ملاحظه مي كنيد با امضاي ”منبع: پژواك ايران” و تيتر: «شهادت 4 عضو ارتش ایران در سوریه»، تواب نامبرده همه پرده ها را كنار زده و پابه پاي رژيم خونريز آخوندي مي نويسد كه « 4 تن از مستشاران نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران که برای همراهی با نیروهای سوری در دفاع از حرم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) راهی سوریه شده بودند، توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسیدند».

اين است پايان كار مزدوري و توابي يك عنصر پليد و فرومايه كه از طريق فحش و فضيحت به مقاومت ايران و تهمت زدن به اعضاي آن ارتزاق مي كند.

 ۴ تن از نخستین مستشاران نظامی ارتش جمهوری اسلامی در سوریه به شهادت رسیدند

به گزارش تسنیم، 4 تن از مستشاران نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران که برای همراهی با نیروهای سوری در دفاع از حرم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) راهی سوریه شده بودند، توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسیدند.
یکی از این شهدا شهید محسن قیطاسلو از تکاوران نیروهای ارتش جمهوری اسلامی از اهالی پاکدشت در استان تهران است که به‌تازگی به کاروان شهدای مدافع حرم پیوسته است.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s