پيام به پرچمداران و پيشتازان ارتش آزادي، مجاهدان قهرمان اشرفي در رزمگاه ليبرتي _ مسعود رجوي شامگاه دوشنبه ۱۴ تير – ۲۸ رمضان

پيام به پرچمداران و پيشتازان ارتش آزادي، مجاهدان قهرمان اشرفي در رزمگاه ليبرتي

مسعود رجوي شامگاه دوشنبه ۱۴ تير – ۲۸ رمضان

سلام و درود و تقبل الله

مجاهدين در روزهاي پاياني رمضان كه در عين حال گرمترين و طولاني ترين ايام سال است، اينچنين عبادت و مجاهدت را با نقشه هاي مسير خود در شبهاي قدر در راه خدا و خلق گره مي زنند.

آري فطر رهايي و آزادي يك ملت، اينچنين با رنج و خون فرزندان رشيدش رقم مي خورد.

اثبات شد كه قطع سوخت و خاموش شدن ژنراتورهاي برق و در نتيجه از كار افتادن تجهيزات آبرساني و خدمات و سرمايش در گرماي بالاي ۵۰  درجه در ۸ روزي كه گذشت چيزي جز پيش درآمد براي كشتار جمعي نبوده است.

اثبات شد كه سنگ اندازي و اشكالتراشي در جريان انتقال مجاهدين از ليبرتي به آلباني و به تأخير انداختن و ممانعت از خروج اسامي و ليستهاي مشخص به بهانه هاي مختلف همچنان كه مجاهدين و مقاومت ايران پيشاپيش گفتند و نوشتند، چه نقطه عزيمت جنايتكارانه يي داشته است.

همچنين اثبات شد كه توطئه ها و لجن پراكني هاي سياسي عليه مقاومت، كه معمولا قبل از گردهم آيي بزرگ سالانه بالا مي گيرد، زمينه سازي به همين منظور بوده و دستگاه پليد ولايت راه حلي جز راه حل تروريستي – نظامي در چنته ندارد.

اما خدار را شكر كه به خاطر حداكثر هوشياري و انضباط پولادين خودتان، به رغم آتش سوزي گسترده و خسارتهاي فراوان، اين بار در حمله سهمگين موشكي كه دشمن روي آن حساب زيادي باز كرده بود شهيدي نداشتيم.

دشمن زبون يك بار ديگر شكست خورد و بور شد و من به ياد مي آورم آياتي را كه در شب قدر خوانديم:

إِنَّ اللَّهَ يُدَافِعُ عَنِ الَّذِينَ آمَنُوا إِنَّ اللَّهَ لَا يُحِبُّ كُلَّ خَوَّانٍ كَفُورٍ. أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَى نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ. الَّذِينَ أُخْرِجُوا مِنْ دِيَارِهِمْ بِغَيْرِ حَقٍّ…

همانا كه خدا از گروندگان و دارندگان آرمان و ايمان (و مجاهدينش) دفاع مي كند و هيچ خيانت پيشه ناسپاسي را دوست ندارد و خوش نمي دارد.

اجازه داده شد به آنان كه (با اين رژيم) جنگ و پيكار مي كنند، چرا كه آنان (و خلقشان) مورد ستم واقع شده اند و همانا كه خدا (در مسير تكامل) بر ياري ايشان تواناست. آنان كه از ديار و ميهن خودشان به ناحق (توسط حاكميت سركوبگر ارتجاعي) رانده شده اند…

با دعا براي شفاي عاجل خواهران و برادران مجروح و مصدوم، باز هم ضرورت حداكثر هوشياري و آمادگي همه جانبه در اين وضعيت را خاطرنشان مي كنم.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s