ملاقات خانم مريم رجوي رييس جمهور برگزيده مقاومت ايران با پرزيدنت محمود عباس

English Français فارسي عربي

ملاقات خانم مريم رجوي رييس جمهور برگزيده مقاومت ايران با پرزيدنت محمود عباس

Rajavi-President Mahmoud Abbas-2عصر روز شنبه 9مرداد 1395 ( 30 ژوئيه 2016 ) خانم مريم رجوي رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران با آقاي محمود عباس پرزيدنت دولت فلسطين ديدار و درباره بحرانهاي منطقه گفتگو كرد.

پرزيدنت محمود عباس در اين ديدار بر ضرورت مبارزه با بنيادگرايي و تروريسم در منطقه تاكيد كرد و آخرين تحولات در خاورميانه بويژه مسائل مربوط به فلسطين و ابتكار فرانسه در اين رابطه را باطلاع خانم رجوي رساند

خانم رجوي ضمن تقدير  از همبستگي مقاومت فلسطين  و رهبر آن با مردم و مقاومت ايران، پيروزيهاي دولت فلسطين را تبريك گفت و براي تحقق آرمان مردم فلسطين  آرزوي موفقيت كرد. وي با تاكيد بر اينكه رژيم ايران منشاء اصلي تفرقه وبنيادگرايي و تروريسم در همه منطقه بخصوص عراق، سوريه، لبنان، يمن و همچنين فلسطين است گفت اما امروز رژيم آخوندي در منتهاي ضعف بسر مي برد و بيش از هميشه شكننده و آسيب پذير است. واقعيتي كه آنرا بخوبي در واكنشهاي ديوانه وار و هيستريك سردمداران و رسانه هاي رژيم در رابطه با گردهمايي 9 ژوئيه مقاومت ايران، مي توان ديد.

خانم رجوي تاكيد كرد اين رژيم  بيش از هرچيز از همبستگي و  اتحاد مردم و مقاومت ايران  با كشورها و ملتهاي منطقه هراسناك  است. لذا كشورهاي منطقه ومردم و مقاومت ايران، بايد با اتحاد عمل منطقه را از شر بنيادگرايي خلاص كنند.

خبرگزاري رسمي وفا (سازمان آزاديبخش فلسطين) خبر فوق را بلافاصله انعكاس داد:
10--maryam-rajavi-vfa

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s