فراخوان خانم مريم رجوی به کمک رسانی مستقل به آسیب دیدگان فاجعه سیل در چهار استان کشور

فراخوان خانم مريم رجوی به کمک رسانی مستقل به آسیب دیدگان فاجعه سیل در چهار استان کشور

آخوندهاي دزد و چپاولگر حاكم، مسئول مستقيم گسترش خسارتهاي جانی و مالی سيل هستند

سیل3 

خانم مريم رجوي، رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران، ضمن تسليت به خانواده هاي كشته شدگان فاجعه سیل در چهار استان کشور برای مجروحان آرزوی بهبودي سريع نمود و عموم مردم ايران به ویژه جوانان دلیر ایران را به امداد رسانی مستقل به آسیب دیدگان این واقعه فراخواند.

این سیل که 17شهر در استانهای آذربايجان شرقی ، آذربایجان غربی، کردستان و زنجان را فرا گرفته شمار زيادي كشته و مفقود بر جای گذاشته است. با توجه به زیر آب رفتن روستای چنارعجب شیر و غرق شدن شماری خودرو همراه با سرنشینان آن، ابعاد قربانیان بسیار بیشتر است. در حالی که اجساد کشته شدگان در سیل در معابر عمومی پراکنده است هیچ کمک دولتی وجود ندارد و مردم منطقه با دستهای خالی به یاری آسیب دیدگان شتافته اند. رژيم ضد بشري آخوندي نه تنها در كمك رساني به سيل زدگان تعلل مي كند بلكه از اطلاع رساني در مورد ابعاد اين فاجعه نيز خوداري مي كند.

خانم رجوی گفت: مسئول گسترش خسارتهاي جانی و مادي این سیل استبداد مذهبي حاکم بر ایران است.

آخوند روحانی در حالی که به خاطر پیش بینی بارندگی شدید سفر خود به این منطقه را لغو کرد از دادن هشياري به مردم خودداری کرد و هیچ اقدامی به منظور مقابله با عواقب فاجعه بار سيل نکرد. فقدان رسیدگی به وضعیت خیابانها و مسیرها و رفع آبگرفتگی معابر، تخلیه نکردن ساکنان خانه های سست حاشیه رودخانه ها از عواملی بودند که شمار قربانيان سيل را افزایش داده و موجب مسدود شدن مسیرها، تخریب زیرساختها، پلها و از بین رفتن خانه ها و زمینهای کشاورزی شده است. معاون استاندار آذربایجان شرقی با وقاحت تمام علت خسارتهای وارده را ناشی از بی توجهی مردم دانسته است.

 سرمایه های مردم ایران به جای آن که صرف ارتقای سطح زندگی مردم و عمران و آبادی شهرها و روستاهای محروم شود، توسط رژیم آخوندی مصروف پروژه های تسلیحات کشتار جمعی و صدور تروریسم و افراطی گری مي شود یا چپاول شده و روانه حسابهای بانکی سران رژیم آخوندی می گردد.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s